Kimsin sen?

Sabırsızlar İçin Yönetici Özeti

1994 yılının Şubat ayının ilk gününde Anadolu’nun en soğuk kışlarına sahip şehri olan Erzurum’da dünyaya geldim. Eğitimimi Ankara’da tamamladıktan sonra an itibariyle çalışmak için İstanbul’da yaşıyorum.

Eğitim Hayatım

Liseye kadar çeşitli devlet okullarında okuduktan sonra lisede Bilkent ailesine dahil oldum. 2008’de sıcak Ankara yazında başlayan bu deneyim 9 sene sonra yine sıcak bir Ankara sıcağında okuluma ve belki ikinci evime veda ederek İstanbul’a taşındım.

Kariyerim

Ağustos 2017’den bu yana finans sektörünün lider kurumlarından birinin Müşteri Deneyimi ekibinde, Deneyim Araştırmaları’nı yürütüyorum. Meraklı bir insan olduğum için işimden keyif alıyorum.

Hobilerim

En güçlü yatırımım birbirinden değerli arkadaşlarım ve onlarla ayırdığım vakti hiç sorgulamadım. Son zamanlarda en istikrarlı yaptığım hobim Trekking; doğayı, temiz havada yürümeyi ve şartları zorlayarak kamp yapmayı çok seviyorum.

Hedeflerim

Profesyonel kariyer haricinde en büyük hedefim hem sözlü hem de yazılı anlatıda iyi bir anlatıcı olmak. Bu nedenle amacım bu blogda ve açmayı planladığım podcast kanalında keyifli içerikler yaratıp takipçilerime değer katmak.

Kayıtsız kalma, yorumunu paylaş!

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.